BIZNES FOREVER

Krok po kroku

Forever Living Products ma strukturę firmy marketingu wielopoziomowego, inaczej zwanego MLM. W takiej strukturze to my, przedsiębiorcy Forever, jesteśmy siłą marketingową i sprzedażową tej globalnej firmy FLP. Zamiast wydawać tysiące dolarów na tradycyjne kampanie reklamowe, Forever Living płaci nam za to, że dzielimy się Forever Living Products z innymi. Jeżeli dzielimy się bardziej, to zarabiamy więcej.

Jako zespół Forever rekomendujemy i  dzielimy  się  z najbliższymi, z przyjaciółmi i znajomymi  informacją o wysokiej jakości  produktach  firmy FOREVER, które używamy do codziennej higieny  np. pastę  do zębów, mydło, szampon, kremy lub podnosimy  odporność,  dobre  samopoczucie  i  energię pijąc napoje aloesowe a także mamy pod ręką  produkty aloesowe,  które są pierwszą pomocą w problemach skórnych, oparzeniach itp. Kupujemy te produkty od firmy  Forever, we własnym sklepie,  zamiast kupować w  aptece, drogerii, centrum handlowym  czy  innych miejscach. Kupujemy u siebie, polecamy i zarabiamy.

Średnio 90 %    ludzi  zaczyna  ten  biznes  jako  dodatkową  pracę w  wolnym czasie,  poświęcając  2 godziny dziennie   –   10 godzin tygodniowo,  z myślą  o zarobieniu dodatkowo przykładowo 1000 zł  lub  2000 zł  miesięcznie  i  nagle  uświadamiają  sobie,  że  jeśli poważnie  zajęliby  się  tym  biznesem  zarabialiby  co  miesiąc  6.000 zł,  8000 zł lub  więcej.

Najważniejsze różnice w zarabianiu z firmą Forever a w tradycyjnym biznesie lub pracy na etacie:

 • Brak szefa
 • Nikt nie może Cię zwolnić
 • Nikt nie może Cię zdegradować ze stanowiska
 • Niewielkie ryzyko i brak kosztów administracyjnych
 • Brak opłat wpisowych i abonamentów
 • Każdy może osiągnąć sukces – ale nie każdy to osiągnie
 • Dochód pasywny ( trwały) – pomagając innym zostać Managerem osiągasz dochód pasywny
 • Brak limitu zarobków
 • Biznes możesz przepisać na swoje dzieci, bo jest to biznes dziedziczny
 • Pracujesz i zarabiasz dla siebie
 • Nie musisz myśleć o pakietach socjalnych
 • Nie musisz zatrudniać pracowników
 • Ryzykujesz tylko czas i swoje zaangażowanie
 • Programy motywacyjne
 • Wycieczka raz w roku finansowana przez Forever wraz z osobą towarzyszącą
 • Wycieczka zagraniczna dla Ciebie i osoby towarzyszącej i kieszonkowe przy programie Global Rally ( 2016 Johanesburg, 2017 Dubai )
 • Dodatkowe pieniądze na samochód, dom lub inne miesięczne wydatki ( Forever2Drive)
 • Pozycja w Planie Marketingowym na zawsze
 • Brak odnawiania umów i osiągniętych raz poziomów – wszystko co wypracuje jest Forever
 • Premie otrzymujemy od cen detalicznych netto ( od cen najwyższych mimo tego że nasi klienci kupują w cenach hurtowych)
 • Podział zysków firmy ( w roku 2017 ponad 26 miliardów dolarów ) dla najlepszych przedsiębiorców z całego świata Chairmans Bonus
 • Pracujesz kiedy chcesz i jak chcesz

DLACZEGO WARTO BYĆ W FOREVER?

Plan Marketingu jest doskonały, ale to, co zachęca do rozwijania struktur w firmie Forever, to wiele programów uznaniowych dla tych, którzy poważnie potraktują współpracę z Forever a najpopularniejszym jest program motywacyjny „samochodowy”. Jest to dodatkowa premia z przeznaczeniem na sfinansowanie zakupu dowolnie wybranego środka trwałego, może to być samochód, dom itp. Ale te środki można wykorzystać na dowolny cel. Dystrybutorzy z reguły przeznaczają premię na zakup samochodu, mieszkania lub domu.

Kolejny program to możliwość uzyskania kwalifikacji do bezpłatnego uczestnictwa w Global Rally. Po Zjeździe Forever funduje kilkudniową wycieczkę w bardzo atrakcyjne miejsca. Są to niezwykle atrakcyjne wyjazdy dla najlepszych par liderów z każdego kraju.

Niezwykle atrakcyjnym programem motywacyjnym jest podział zysków prezydenckich. W 2010 roku firma Forever przeznaczyła 16 milionów dolarów na dodatkowe premie dla najlepiej pracujących liderów. W roku 2017 ma do rozdania 26 milionów dolarów. Każdy ma szansę, bez znaczenie jak długo jest z firmą, zakwalifikować się do podziału zysków.

Firma Forever jako jedyna na świecie wypłaca największe premie swoim partnerom.

Nie tylko przedsiębiorcy w Polsce ale z całego świata otrzymują ogromne nagrody pieniężne.

Struktury dystrybutorów zbudowane z Forever są dziedziczne, będą mogły pozostać po Tobie i przynosić dochody Twoim dzieciom w przyszłości. Czyli jeżeli np. po 30 latach współpracy z firma Forever wypracujesz sobie określony dochód np. 20 tys. zł miesięcznie, to ten wypracowany dochód, odziedziczą np. jej dzieci lub wskazana osoba.

Firma Forever Living Products ma rozbudowany system wspierania: administracja, seminaria szkoleniowe, imprezy integracyjne, materiały marketingowe, filmy instruktażowe on-line, system indywidualnych stron internetowych, e-maili, raportów finansowych i innych bardzo wygodnych narzędzi.
Forever Living Products istnieje na międzynarodowym rynku od 1978 roku i reprezentuje solidny management, niezachwiany nie zmieniany biznes plan.

Produkty FLP wysokiej jakości

Forever zapewnia dostęp do wysokiej jakości produktów aloesowych i nie tylko, należących do branży Wellness. Obecnie właśnie ta branża rozwija się najszybciej. Produkty wysokiej jakości są zawsze doceniane i pamiętane przez klientów, co jest oczywistym warunkiem naszego sukcesu.

Premie i bonusy są obliczane i wypłacane na podstawie ceny detalicznej produktów
Nawet jeżeli płacisz za produkty FLP cenę hurtową, Forever bierze za podstawę premii cenę detaliczną produktów – czyli najwyższą. Jest to fenomen w branżach, także MLM

Obecność w 160 krajach świata

Forever Living Products udowadnia swoją niezachwianą i wciąż rosnącą pozycję w ponad 160 krajach świata.

Produkty zużywalne do konsumpcji

Produkty, które są zużywalne, pomogą Ci zbudować bazę lojalnych klientów, którzy będą ciągle zamawiać towar. Baza aktywnych konsumentów ( klientów ) jest kluczem do biznesu MLM odnoszącego sukces i może być zbudowana tylko na wysokiej jakości, nieporównywalnych i zużywalnych produktach. Jeżeli produkt jest wysokiej jakości, to klient nie będzie chciał kupować nic innego. Właśnie takie są produkty Forever Living Products.

Swoją pozycję masz na zawsze - Forever

Jeśli chodzi o pozycję w planie marketingu Forever nie degraduje dystrybutorów nawet, jeśli są nieaktywni i nie pracują. Bo tak się czasami dzieje, że możemy chwilowo nie pracować. Jeżeli raz zdobędziesz jakąś pozycję w planie marketingu, pozostaniesz na niej bezwarunkowo i zawsze możesz powrócić do pracy z osiągniętej ostatnio pozycji. Czyli jeżeli jesteś dyrektorem, i zrobisz sobie np. 10 lat przerwy, wracasz do biznesu Forever i nadal jesteś dyrektorem i zarabiasz jak dyrektor.

Bezpieczna inwestycja

Dzięki Forever przy niewielkiej inwestycji ( czas, produkty na własny użytek) możesz zacząć zarabiać duże pieniądze. Wszystkie produkty Forever są objęte gwarancją 100% satysfakcji. W każdej chwili możesz zrezygnować z budowania biznesu. Rozpoczęcie biznesu i rezygnacja nie wiąże się z ukrytymi kosztami.

W tym biznesie nie jesteś sam

Forever to międzynarodowa firma, zaś jej managerowie, tacy jak my, dostarczają swoim partnerom biznesowym wszelkich narzędzi do pracy oraz wspierają na drodze do sukcesu.

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Wysyłanie

©2019 KLEO Template a premium and multipurpose theme from Seventh Queen

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

Create Account