Dane Kontaktowe
Strona WWW

marcinkasprzak.pl

Imię

Marcin

Nazwisko

Kasprzak

E-mail

marcink82@wp.pl

Telefon

784008602

FBO ID

480000168875

Facebook

http://www.facebook.com/Marcin.Kasprzak.Forever

Alias

Marcin Kasprzak

O mnie
O mnie

Nazywam się Marcin Kasprzak, jestem Menadżerem firmy Forever Living Products i zajmuje się budowaniem rynku dla tej amerykańskiej firmy. Praca w Forever nie jest to moje jedyne zajęcie. Moją pasją było zawsze fryzjerstwo i tak ostatnie 7 lat prowadziłem swoje Atelier Fryzjerstwa Marcina Kasprzak. Pisze w czasie [przeszłym, gdyż w maju 2017 roku sprzedałem salon i prowadzenie go przekazałem swojej przyjaciółce, wieloletniemu menadżerowi salonu.

Dlaczego Forever

Prowadzenie własnego biznesu to szereg wyzwań i inwestycji, począwszy od inwestycji w lokal, wyposażenie, później cały marketing, szkolenia. Początkowo trzeba zapomnieć o pracy 40 godzin tygodniowo, bo pracuje się ile tylko sił starcza. O wakacjach nie ma nawet mowy. W branży fryzjerskiej, jeśli wyjeżdżałem po czasie na wakacje, zawsze przez długi okres odbijało mi się to czkawką, gdyż zarówno przed jak i po wakacjach, pracowałem ze wzmożoną silą , musiałem zapłacić za wakacje, no i niestety przez cały okres mojej nieobecności nie zarabiałem. Moje zarobki były uzależnione od pracy moich rąk. Przez lata, obserwując swoich znajomych i przyjaciół prowadzących podobne biznesy, zaobserwowałem, że pomimo zarabiania przez nich dużych pieniędzy, wciąż pracują po 10-12 godzin dziennie nie mając kompletnie czasu dla siebie i rodziny. Czy ja też tak chciałem? Otóż nie, ja nie chciałem być niewolnikiem swojej pracy, ja chciałem mieć biznes, a nie biznes miał mieć mnie. Zadałem siebie pytanie: jak będzie wyglądało moje życie za kolejnych dziesięć lat, jeśli niczego nie zmienię…
Rokiem przełomowym był rok 2015, kiedy to grupka moich przyjaciół, zabrała mnie na niesamowite wydarzenie w Poznaniu, spotkanie ze światowej sławy coachem Tonym Robinsem. 8 tyś. osób uczestniczyło w tym wydarzeniu, biznesmeni, przedsiębiorcy. Z każdym można było swobodnie porozmawiać, wymienić się doświadczeniami. Ogromny odsetek tych osób, zapytanych przeze mnie, czym się zajmują, odpowiadali ze Multi Level Marketingiem. Zaintrygowało mnie to, że skoro tak wiele osób się tym zajmuje to jest to warte mojej uwagi. Po zgłębieniu tematu, okazało się ze Multi Level Marketing (MLM) to jest właśnie to, czego szukałem. To praca, którą mogłem swobodnie wykonywać przy prowadzeniu własnego biznesu, budując jednocześnie swoja druga nogę biznesowa. Zbiegło to się w czasie z moimi problemami zdrowotnymi, wynikającymi z zawodu fryzjera i częsty kontakt z chemia; farbami, lakierami, rozjaśniaczami. Spowodowało to ostre zapalenie skóry, czego nie wyleczyły nawet sterydy. Wtedy to poznałem ofertę firmy Forever i ku mojemu zdziwieniu produkty te, spowodowały szybkie pozbycie się problemów skórnych. Tak zaczęła się moja przygodna z Forever już na dobre.
Od ponad dwóch lat zajmuje się promowaniem zdrowia i biznesu w oparciu o najlepsza firmę, jaką jest Forever. Udało mi się wygenerować dodatkowy dochód rzędu 10tys miesięcznie. Poza Polską, zarabiam już z kilku krajów na świecie tj. Anglii, Holandii i Stanów Zjednoczonych, gdyż biznes Forever można robić, nie wychodząc z domu, w 160 krajach na świecie. I tak grono osób dołączających do mojego zespołu, stale się powiększa i rozwija. Mam opracowany system pracy, dzięki któremu moi znajomi odnoszą sukcesy , pomagam im realizować swoje cele i marzenia, a dzięki ich rozwojowi rozwijam się również ja. Tu nie ma znaczenia Twój wiek, płeć czy wyksztalcenie. Nieważne kiedy zaczynasz, ważne dokąd zmierzasz, bo tutaj każdy ma takie same szanse, na osiągniecie tego, co sobie zaplanuje.

Jeśli chcesz czuć się bezpiecznie finansowo , lub cokolwiek z mojej historii Cię zainteresowało, skontaktuj się proszę ze mną, a umówimy się na niezobowiązujące spotkanie. Może zainspiruje Cię do spełnienia chociażby długo odkładanych marzeń.
Pozdrawiam i do usłyszenia .