Dane Kontaktowe
Imię

Paweł

Nazwisko

Grzywacz

E-mail

foreveryou@interia.pl

Telefon

602 370 969

FBO ID

480900032414

Facebook

http://www.facebook.com/profile.php?id=100014427999778

Alias

Paweł Grzywacz

O mnie
O mnie

Witam Cię serdecznie na mojej stronie Forever Living Products.
Nazywam się Paweł Grzywacz i współpracuję z amerykańską firmą Forever Living Products, która obecnie jest największym plantatorem, wytwórcą i dystrybutorem produktów na bazie aloesu na świecie. Podjąłem się tego zajęcia, ponieważ spodobał mi się sposób zarabiania pieniędzy i możliwości finansowe, jakie daje firma Forever oraz biznes MLM. Założona w 1978 roku firma jest od 20 lat dostępna również w Polsce i cieszy się coraz większym zaufaniem klientów.
Jako instruktor sportu jestem świadomy tego, że zdrowy tryb życia, ruch, dieta i dobra suplementacja są kluczem do sukcesu. Dlatego polecam produkty Forever. Sprawdziłem je na sobie i dziś wiem, że pomagają utrzymać świetną kondycję i dobre zdrowie. Dziś polecam je ludziom niezależnie od wieku. Kocham to, co robię a zdobytym doświadczeniem chętnie dzielę się z innymi.

Dlaczego Forever

Tylko fenomen biznesu MLM pozwala na nieograniczoną swobodę w działaniu i nieograniczone możliwości zarabiania pieniędzy. Dzięki Forever pracujesz ile chcesz, gdzie chcesz i z kim chcesz. Budując swój biznes osiągasz dochód pasywny, który daje stabilność finansową na długie lata.
Jeśli cenisz sobie wolność niezależność i jasne zasady to praca w Forever jest dla Ciebie. Chętnie pokażę Ci jak zarabiam i na czym polega mój biznes. Skontaktuj się ze mną abyśmy mogli o tym porozmawiać.