Dane Kontaktowe
Strona WWW

http://www.roksanaglowinska.pl

Imię

Roksana

Nazwisko

Głowińska

E-mail

forever@roksanaglowinska.pl

Telefon

730007100

FBO ID

480900009978

Facebook

facebook.com/roksanaglowinskaforever

Alias

Roksana Głowińska

O mnie
O mnie

Nazywam się Roksana Głowińska i zajmuję się budowaniem rynku dla amerykańskiej firmy Forever Living Products. Praca w Forever, to nie moje jedynie zajęcie. Moją pasją od dawna była fotografia i podróże, dlatego w 2014 roku otworzyłam atelier LIRYKA, wykonujące naturalne i subtelne zdjęcia dla Klientów indywidualnych i komercyjnych. Każdego dnia spotyka mnie inna, ciekawa historia, gdyż fotografują się u mnie kobiety w ciąży, dzieci, rodziny, a także ludzie biznesu oraz każdy, kto chce po prostu zapamiętać dany moment swojego życia.
Chcesz dowiedzieć się więcej? Poszukujesz drogi zawodowej, bezpieczeństwa lub podobnie jak ja chcesz znaleźć wsparcie dla dotychczasowej działalności lub etatu? Skontaktuj się ze mną i umów na niezobowiązujące spotkanie. Może zainspiruję Cię do podejmowania wyzwań, które pozwolą na spełnianie chociażby długo odkładanych marzeń.

Dlaczego Forever

Nawet prężnie działający biznes niesie ze sobą wiele wyzwań, a nierzadko ograniczeń. Dlatego postanowiłam znaleźć drogę, która pozwoli na nieco więcej wolności oraz zwiększenie ilości czasu dla dzieci, rodziny, przyjaciół, dla siebie… W codziennej pracy cenię sobie dobrą energię i uśmiech. W przyszłości chciałabym połączyć swoją pracę z podróżami. Dlatego połączenie dwóch biznesów jakimi są LIRYKA i FOREVER, daje mi ogromną radość, bezpieczeństwo i perspektywę spełniania marzeń. Jestem na początku swojej drogi, ale wiem, że wybrałam dobrze.