Firma Forever

1978

Historia firmy

Firma Forever Living Products została założona w 1978 r. To przez pasję założyciela firmy Rexa Maughana wobec lepszego zdrowia, wysokiej jakości produktów i finansowej wolności powstała firma Forever. W szybkim tempie Forever Living Products rozwinęło się w międzynarodowe przedsięwzięcie, które wzbogaca życie milionów ludzi na całym świecie.

Forever Living Products rozwinęło się w międzynarodowe przedsięwzięcie, które wzbogaca życie milionów ludzi. Plan Rexa był prosty. Oferować ludziom zużywalne produkty, o których wiadomo, że wspierają dobre samopoczucie i zdrowie – i robić to w spersonalizowany sposób. Dziś, efekty mówią same za siebie, a Rex nadal przewodzi firmie, która jest niepodobna do żadnej innej na ziemi – firmie, która zmienia życie poprzez niesamowite produkty, stabilny model biznesowy, międzynarodową szansę rozwoju i działalność charytatywną. Forever Giving zostało założone w 2009 r., by umożliwić klientom i Forever Business Owners finansowe wspieranie globalnej poprawy. Fundacja nawiązuje współpracę z organizacjami charytatywnymi na całym świecie, by walczyć z ubóstwem, głodem i brakiem dostępu do opieki medycznej dzieci. Wspiera również wysiłki związane z niwelowaniem skutków naturalnych kataklizmów. Rex ma ogromne serce i szczerze troszczy się o ludzi – zwłaszcza o swoich pracowników, Forever Business Owners i społeczność. Rex i jego żona Ruth uważają działalność charytatywną za swoje największe osiągnięcie. Pasja Rexa, by pomagać innym wyglądać i czuć się lepiej prowadzi Forever do coraz większych sukcesów.

INTEGRACJA PIONOWA

Od surowców po finalny produkt

Forever Living jest obecnie multimiliardowym, zmieniającym ludzkie życie przedsiębiorstwem, które wytwarza i sprzedaje na całym świecie setki produktów dla zdrowia i urody. Bazując na latach doświadczeń, innowacyjnych ideach, solidnych wartościach i niezrównanej kontroli jakości, Forever Living Products wciąż przeciera nowe szklaki w swojej podróży do niewyobrażalnych sukcesów.

Integracja pionowa

Kiedy Rex Maughan tworzył Forever Living Products, wiedział, że nie jest w jego interesie poleganie na zewnętrznych podwykonawcach, jeśli miał zagwarantować odpowiednią jakość swoich produktów. Dlatego nalegał na całkowitą pionową integrację Forever, z własnymi plantacjami aloesu, zakładami wytwórczymi i magazynami. Dalekowzroczność Rexa umożliwia Forever kontrolę jakości i kosztów na każdym etapie. Dzięki temu Forever może koncentrować się na tym, co najważniejsze… jakości, innowacyjności i najlepszych produktach na świecie.

FOREVER GIVING

Pomagajmy nawzajem

Podróżując po świecie widzimy wiele wspaniałych rzeczy; dowody potęgi ludzkiej natury i tego, co ludzie są gotowi robić, by pomagać sobie nawzajem. W tym duchu założyliśmy Forever Giving. Forever Giving nawiązuje współpracę z organizacjami charytatywnymi na całym świecie, które dzielą naszą pasję poprawy ludzkiej egzystencji. Naszą przyszłością są dzieci i Forever Giving koncentruje się na zmienianiu świata poprzez zapewnianie funduszy, udogodnień i wykształcenia, by pomóc walczyć z ubóstwem, głodem i brakiem opieki medycznej dostępnej dzieciom. Fundacja wspiera również wysiłki związane z niwelowaniem skutków naturalnych kataklizmów w regionach, w których działamy i w społecznościach naszych ofiarodawców.

Ludzie i pozytywne wpływanie na ich życie to nasza pasja. Forever Giving to kolejny sposób na to, byśmy się mogli odwdzięczać!

Poznaj produkty Forever Living Products

Sprawdź naszą szeroką gamę produktów

Forever Living Products to przede wszystkim wysokiej jakości produkty odżywcze oraz kosmetyczne. Sprawdź naszą ofertę i wybierz idealny produkt dla siebie.

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Wysyłanie

©2019 KLEO Template a premium and multipurpose theme from Seventh Queen

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

Create Account