Justyna Bembenek

Menu

 

Darmowy hosting zdjęć i obrazków

                                                                           

                                                                                                                                        

 

 

Justyna Bembenek

Przedstawiciel Forever Living

Product ID: 480900006375

   

   Serdecznie Witamy,

Nazywam się Justyna Bembenek. Razem z mężem Marcinem  współpracujemy  z firmą  Forever Living Products.  Szukałam pracy , która stanie się moja pasją, a zarazem chciałam prowadzić swój biznes więc założyłam działalność gospodarczą . Przekonałam się ,że można zarobić więcej niż na etacie ,ale konsekwencją tego jest zmęczenie,  mniej czasu  dla siebie i dla rodziny.

W odpowiednim czasie dostałam wiadomość od koleżanki z propozycją współpracy z Firmą Forever Living Products. Pomogła mi ona uświadomić, że można pracować mniej intensywnie, a przy tym  zdecydowanie lepiej zarabiać i mieć więcej czasu dla rodziny.Podzieliła się ze mną również informacją o firmie,  produktach ,  jak i o wspaniałych perspektywach dochodowych, licznych premiach, w tym sponsorowanych wycieczek zagranicznych dla bardziej zaangażowanych dystrybutorów, możliwość  pracy w gronie wspaniałych ludzi, którzy zawsze służą swoją pomocą. Takiej współpracy właśnie szukałam. Jestem mamą i chcę więcej czasu spędzać z dzieckiem, rodziną i spełniać marzenia, dlatego prowadzę własną działalność oraz współpracuję z Firmą Forever Living Products. Chcę mieć drugie źródło dochodu, by być niezależna finansowo oraz mieć  poczucie bezpieczeństwa na przyszłość…   

Swoją wiedzę na temat firmy przekazałam mojemu mężowi , któremu bardzo spodobało się działanie firmy oraz jak sam uznał, bardzo dobra jakość produktów ze względu na ich skład i zdrowotne właściwości.           Od kiedy zaczęliśmy  używać produktów Forever , nie wyobrażamy sobie stosowania innych (w tym powszechnie znanych) na rynku produktów. Jesteśmy mile zaskoczeni faktem ,że w Firmie Forever Living Products  osiągniętą przez nas pozycje, nigdy nie stracimy , a co najważniejsze biznes ten w przyszłości odziedziczy nasze dziecko.

Nasza maksyma to: „ Warto mieć marzenia, dążyć konsekwentnie do ich realizacji, aż do osiągnięcia celu ”

Zapraszamy do współpracy zainteresowane osoby z Polski i zagranicy.   

Pomożemy Ci podnieść standard  Twojego życia, abyś szedł w  kierunku swoich marzeń. heart

                                                                                                                           Justyna, Marcin Bembenek

 

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jeżeli chciałbyś się dowiedzieć więcej o firmie Forever oraz w jaki sposób działamy napisz do nas.

Wysyłanie

©2017 TwojaSzansaNaBiznes.pl

Strona grupy Diamenty

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

Create Account