Roksana Głowińska

Roksana Głowińska
Forever Business Owner 
ID: 480900009978
tel. +48 730 007 100

forever@roksanaglowinska.pl
www.facebook.com/roksanaglowinskaforever

Nazywam się Roksana Głowińska i zajmuję się budowaniem rynku dla amerykańskiej firmy Forever Living Products. Praca w Forever, to nie moje jedynie zajęcie. Moją pasją od dawna była fotografia i podróże, dlatego w 2014 roku otworzyłam atelier LIRYKA, wykonujące naturalne i subtelne zdjęcia dla Klientów indywidualnych i komercyjnych. Każdego dnia spotyka mnie inna, ciekawa historia, gdyż fotografują się u mnie kobiety w ciąży, dzieci, rodziny, a także ludzie biznesu oraz każdy, kto chce po prostu zapamiętać dany moment swojego życia.

Nawet prężnie działający biznes niesie ze sobą wiele wyzwań, a nierzadko ograniczeń. Dlatego postanowiłam znaleźć drogę, która pozwoli na nieco więcej wolności oraz zwiększenie ilości czasu dla dzieci, rodziny, przyjaciół, dla siebie… W codziennej pracy cenię sobie dobrą energię i uśmiech. W przyszłości chciałabym połączyć swoją pracę z podróżami. Dlatego realizowanie obu biznesów jakimi są LIRYKA i FOREVER, daje mi ogromną radość, bezpieczeństwo i perspektywę spełniania marzeń oraz celów. Jestem na początku swojej drogi, ale wiem, że wybrałam dobrze.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Poszukujesz drogi zawodowej, bezpieczeństwa lub podobnie jak ja chcesz znaleźć wsparcie dla dotychczasowej działalności lub etatu? Skontaktuj się ze mną i umów na niezobowiązujące spotkanie. Może zainspiruję Cię do podejmowania wyzwań, które pozwolą na spełnianie chociażby długo odkładanych planów. 

Na mojej stronie możesz dowiedzieć się więcej o firmie, naturalnych produktach, na czym polega biznes Forever, jak zarobić i czym jest Multi Level Marketing.

Zapraszam także na indywidualne zakupy do mojego sklepu online.

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Wysyłanie

©2019 KLEO Template a premium and multipurpose theme from Seventh Queen

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

Create Account