Zarabiaj z Nami

JAK ZARABIAMY

Pieniądze z firmą Forever Living Products i na czym polega MLM

Zarabianie z FLP jest proste, ale nie jest łatwe.

Opisujemy tutaj jak zarabiać z FLP bez motywacyjnych tekstów,  typu ze wszystko będzie cudowanie „wystarczy, że tylko zechcesz i osiągniesz sukces”. Chcemy tutaj wyjaśnić Ci, jak można zarabiać w Multi Level Marketingu.

Nie każdy od razu w naszym zespole będzie zarabiać kilka lub kilkanaście tysięcy złotych lub więcej z firmą Forever Living. Jeżeli ktoś myśli, że w branży MLM pieniądze spadają z nieba, jest w błędzie.

Nowe osoby zawsze na początku dopiero się uczą. Ale to tylko kwestia czasu, jak osiągną swoje sukcesy, jeżeli będą przez określony czas systematycznie zaangażowane w budowanie biznesu Forever i pozwolą sobie pomóc.

Kreujemy Managerów w 8 tygodni, ponieważ mamy sprawdzony system pracy i zarabiania z FLP. Tym się chwalimy bo jako jedyni mamy opracowanych kilkadziesiąt sposób zarabiania przez Internet, zarabiania z mediami społecznościowymi, zarabiania z YouTube itd.

Manager to już zarobki, średnio 4000 – 6000 zł miesięcznie na początku.

Diamentowy Manager zarabia około 150 – 300 tysięcy złotych miesięcznie.

Każdy może nim zostać, ale nie każdy nim zostaje.

A teraz wyjaśnię skąd się biorą pieniądze w firmie Forever. Bo na początku mało kto to rozumie.


Odpowiedź na pytanie z nagłówka jest wbrew pozorom i wbrew temu co mówią inni, bardzo prosta – biorą się ze sprzedaży aloesowych produktów firmy Forever Living Products  bądź promocji opcji biznesowej z FLP.

Multi Level Marketing jest z perspektywy firmy Forever – kanałem dystrybucji ( czyli sposobem sprzedaży produktów Forever).

Pisząc prościej, dzięki takiemu kanałowi dystrybucji ( przez polecenia konsumentów, klientów firmy Forever i przedsiębiorców Forever, produkty producenta, wychodzą z magazynów do klientów.

Podstawową zasadą marketingu sieciowego ( zwanego MLM ) jest skrócenie drogi towaru i usługi od producenta do konsumenta, czyli nie ma żadnych pośredników. Taki model sprzedaży pozwala na wypracowanie znacznych bo od 40 nawet do 80 procentowych oszczędności, które wypłacane są potem dystrybutorom w formie premii ( czyli osobom, które budują Biznes Forever są FBO ), wycieczek krajowych i zagranicznych czy samochodów.

Forever Living Products ma strukturę firmy marketingu wielopoziomowego, inaczej zwanego MLM.

W takiej strukturze to ty jesteś naszą siłą marketingową i sprzedażową. Czyli każda osoba, która poleca produkty Forever i biznes Forever jest zewnętrznym działem marketingu firmy Forever ( tylko przez polecenia i nasza pracę kolejne osoby dowiadują się o produktach i sposobie na biznes)

Firma Forever zamiast wydawać tysiące dolarów na tradycyjne kampanie reklamowe, płaci przedsiębiorcom Forever, za to, że dzielą się informacją o produktach Forever Living Products z innymi. Taka struktura MLM oferuje ci wiele korzyści, którym nie mogą dorównać tradycyjne przedsiębiorstwa.

Jak rozumieć zasadę działania Multi Level marketingu porównując do tradycyjnego modelu sprzedaży, który znamy na co dzień

Współpracując z firmą Forever, nasze działania są proste:

Promujemy produkty firmy Forever , czyli polecamy

Promujemy biznes Forever

I za te działania, jak są efektywne firma nam płaci.

Skontaktuj się z nami

Wybierz przedstawiciela. Skorzystaj z naszej wyszukiwarki

Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o Firmie Forever Living Products zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami

ILE MOŻESZ ZAROBIĆ

W branży Multi Level Marketingu z firmą Forever

Jako zespół ludzi bardzo kreatywnych pomagamy osobom w naszym zespole w odkrywaniu ich potencjału i wierzymy w ich możliwości w pracy dla firmy Forever i ich własnego biznesu MLM . Pomagamy, tutaj głównie na tym polega  biznes FLP. Realizujemy swoje marzenia, pomagając innym w realizacji ich marzeń.

Możesz wybrać sobie, jaki poziom finansowy jest dla ciebie zadowalający, np.:

 • 10 tys. zł i więcej ( Lider, Manager, sprzedaż produktów i promocja biznesu )

 • 3000 – 6000 zł ( Manager, sprzedaż produktów i promocja biznesu )

 • 500 – 2000 zł ( FBO sprzedaż produktów i/lub promocja biznesu )

 • 100 – 500 zł (sprzedaż produktów )

Poziom jaki sobie wybierzesz, da nam informację na ile powinniśmy Ci pomóc w budowaniu biznesu.

W branży Multi Level Marketingu liczy się praca zespołowa. Chcemy pomóc Tobie zarabiać z FLP, bo im więcej zarobisz jako nasz partner biznesowy, tym większą część zarobi Twój bezpośredni opiekun ( Sponsor ).  Wbrew temu co pewnie pomyślisz, nie zawsze twój opiekun zarobi więcej.

Przykład poniżej, to doskonale obrazuje.

Jak widzisz na przykładowym schemacie, Ty (Partner FBO) masz więcej nowych partnerów ( czyli więcej osób dołączyło do twojego zespołu ) więc będziesz zarabiał relatywnie więcej od swojego Opiekuna. Biznes Forever jest sprawiedliwy, więcej jeżeli pracujesz, więcej zarabiasz Ty – nie twój Opiekun.

Oczywiście Opiekun otrzyma pieniądze od firmy Forever, również od twoich wyników ale TY otrzymasz więcej pieniędzy, jeżeli wykonałeś więcej pracy. Ten model współpracy, jak możesz zaobserwować jest biznesem bez ryzyka w Multi Level Marketingu.

Budując biznes MLM musisz wiedzieć i rozumieć dlaczego ten biznes jest genialny.

 1. Minimalna inwestycja. Założenie tradycyjnego biznesu wymaga nakładów finansowych idących w tysiące złotych, nie mówiąc już o kredycie bankowym, które często zaciągamy rozpoczynając swój tradycyjny biznes.
 2. Rozpoczęcie własnego biznesu z Forever Living wymaga mini lanych nakładów finansowych. Nie potrzebujesz pracowników, maszyn, kredytów, Leasingów, kosztów stałych. Nie musisz zatrudniać pracowników. Nie musisz myśleć o pakietach socjalnych. Nie masz kosztów administracyjnych.
 3. Brak limitu zarobków. Zarobki w korporacjach są ograniczone przez rynkowe standardy. Z Forever Living nie ma limitu twoich dochodów. Im ciężej pracujesz, tym więcej zarabiasz.
 4. Dochód pasywny. Być może największym atutem naszej strategii marketingu wielopoziomowego jest trwały dochód. Zawsze będziesz otrzymywać prowizję od działalności Dystrybutorów, których zapoznałeś z Forever Living, cały czas uzyskując korzyści ze swojej ciężkiej pracy. Dochód ten jest na zawsze – Forever
 5. Marketing firmy Forever Living został tak skonstruowany, by każdy dystrybutor mógł odnieść sukces. Niewiele ryzykujesz i zyskujesz nieograniczony potencjał.
 6. Swoboda wyboru. Pracujesz tylko z ludźmi, z którymi chcesz pracować. Dobierasz swój zespół według własnego uznania, szukaj zaangażowanych i świadomych partnerów. Taka grupa to gwarancja Waszego wspólnego sukcesu. Nie namawiaj nikogo do biznesu – to nie gwarantuje niczego, oprócz starty \twojego czasu i cennej energii.
 7. Wolność osobista czyli ustalasz własny rozkład pracy, dzięki któremu masz więcej czasu dla swoich najbliższych i dla siebie.
 8. Koniec z niepewnością w pracy lub stresem w biznesie. W Forever jesteś swoim własnym szefem. Najważniejsze decyzje podejmujesz Ty sam

Skontaktuj się z nami

Wybierz przedstawiciela. Skorzystaj z naszej wyszukiwarki

Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o Firmie Forever Living Products zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami

WSPÓŁPRACUJ Z NAMI

W naszym zespole Diamenty FLP

Do współpracy z nami zapraszamy osoby, które:

 • Są ambitne i szukają dobrych pomysłów na pracę, zarabianie pieniędzy
 • Cenią sobie wartości
 • Lubią pracę z ludźmi i pomagać innym
 • Są pracowite i nie boją się zaangażować
 • Mają marzenia, hobby
 • Czerpią satysfakcję z pomagania innym
 • Chcą się rozwijać z Forever Living
 • Chcą zmienić swoje życie na lepsze
 • Zależy im na osiąganiu dochodu pasywnego z firmą FLP
 • Chcą być niezależni finansowo
 • Chcesz poprawić swoje zdrowie i kondycję
 • Lubią podróże
 • Lubią dobre samochody
 • Chcą pracować mniej i zarabiać więcej
 • Nie boja się dużych pieniędzy
 • Potrzebują dodatkowych pieniędzy
 • Są otwarci na nowe pomysły

Zależy Nam na stabilnej i uczciwej współpracy, dlatego współpracujemy z ludźmi o podobnych nam wartościach.

Chętnie nawiązujemy współpracę z :

 • Osobami prywatnymi
 • Przedsiębiorcami
 • Firmami
 • Właścicielami biznesów: salony kosmetyczne, salony fryzjerskie, siłownie, kluby fitness, renerami personalnymi, dietetykami, lekarzami, aptekami, sklepami,
 • Osobami ambitnymi
 • Studentami
 • Artystami
 • Lekarzami
 • Pracownikami służby zdrowia
 • Informatykami

Szukamy wyłącznie osób, które chcą poważnie potraktować pracę w Multi Level Marketingu.

Jeżeli jesteś gotowy/a pracować, aby spełniać swoje marzenia, jeżeli jesteś gotowy/a, aby się uczyć i zmieniać, to my jesteśmy gotowi pracować razem z Tobą, aby pomóc Ci osiągnąć więcej niż to, o czym obecnie marzysz.

Pokażemy Ci, jak pracujemy, dlaczego odnosimy sukcesy współpracując z firmą Forever, na czym polega ten biznes MLM i co konkretnie trzeba zrobić, aby się rozwijać, ale to Ty podejmiesz decyzję, czy chcesz z nami współpracować i zarabiać z FLP.

Skontaktuj się z nami

Wybierz przedstawiciela. Skorzystaj z naszej wyszukiwarki

Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o Firmie Forever Living Products zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Wysyłanie

©2019 KLEO Template a premium and multipurpose theme from Seventh Queen

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

Create Account